«Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині»

12.06.2017

«Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині»

Тренінг: «Участь у розвитку громади через створення та організацію діяльності неприбуткових організацій»

14 червня 2017 року  о 17:00   годині в приміщенні Княгининівської сільської ради с. Княгининок, відбудеться тренінг: «Участь у розвитку громади через створення та організацію діяльності неприбуткових організацій» в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», який реалізується ініціативною групою «Волинь – територія позитивних змін». Адмініструюча організація - обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Реалізація проекту стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Запрошуємо всіх активних мешканців громади!