Конкурс соціальних проектів

26.07.2017

ДОДАТКОВІ ЗОБРАЖЕННЯ

Конкурс соціальних проектів

Цього тижня в  Княгининівській громаді проходить конкурс соціальних проектів, реалізація яких здійснюватиметься шляхом співфінансування: за рахунок коштів, передбачених в сільському бюджеті для проведення Конкурсу соціальних проектів та залучених коштів від Британської Ради в Україні через партнерську організацію в Луцьку – громадську організацію «Молодіжна платформа».

Вчора, 25 липня в приміщенні Будинку культури с.Княгининок відбулася презентація проектних ідей поданих на конкурс. Загалом до участі в конкурсі заявлено 20 проектів різного спрямування. Зокрема, проекти які направлені на організацію дозвілля дітей, молоді та дорослих Княгининівської громади: облаштування спортивних майданчиків, вуличних тренажерів (с.Сирники, с.Милуші, смт Рокині), кінотеатру під відкритим небом (с.Сирники), придбання акустичних системи для озвучення клубу с.Милуші та Будинку культури с.Княгининок, сценічних костюмів для дитячого театру (с.Княгининок), обладнання для літнього табору «Веселка» (с.Сирники) та недільної школи с.Княгининок, м’ячів для волейбольної секції, виготовлення декорацій для Будинку культури с.Княгининок, організація «Маршрутів вихідного дня». А також проекти, які сприятимуть благоустрою населених пунктів громади: облаштування зупинок, встановлення вказівників вулиць в с.Сирники, облаштування відпочинкової зони  в центрі с.Княгининок та облаштування криниці в смт Рокині.

А сьогодні всі учасниками конкурсу проходять навчання проектного дизайну. Впродовж двох днів через тренінгові заняття вони будуть навчатися правилам оформлення проектних ідей.