Сміттєві баки із чудернацьким чоловічками зайняли свої місця

28.11.2017

ДОДАТКОВІ ЗОБРАЖЕННЯ

Завершено реалізацію ідеї сільського голови Олени Твердохліб щодо забезпечення кожної зупинки громадського транспорту в межах нашої громади.

В суботу, 25 листопада активні мешканці Кнгянинівської громади діти,  дорослі – Алла Жупанюк, Юлія Рудчик, Василь Мішко, Олена Курбан та Валентина Булік та члени дитячої студії «Чарівний пензлик» взяли участь у розписі сміттєвих баках

На кожному смітнику зобразили кумедні обличчя чоловічків – веселі, сумні, стривожені.  Всі учасники отримали гарний настрій і зробили добру справу. По завершенню всі охочі взяли участь у фотосесії.

А сьогодні всі сміттєві баки зайняли свої місця на зупинках!!

Хочеться вірити, що всі мешканці нашої громади будуть поводити себе «по-європейські» і кидатимуть сміття у баки. Адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Надіємось, також, що всісмітники, кожного ранку будуть стояти на своїх місцях.