Творчий вечір поетеси-піснярки Галини Терлецької «Душі пісенна гладь»

27.07.2017

Творчий вечір поетеси-піснярки Галини Терлецької
«Душі пісенна гладь»

23 липня в Будинку культури с.Княгининок відбувся творчий вечір поетеси-піснярки Галини Терлецької «Душі пісенна гладь».

Ювілярку вітали  Княгининівський сільський голова Олена Твердохліб, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці в с.Княгининок протоієрей Михайло Бучак, поетеса Наталія Бугай, заслужена артистка України Алла Опейда, заслужений працівник культури В’ячеслав Судима та представники громадськості.

У заході взяли участь народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Будинку культури с.Княгининок, жіночий вокальний ансамбль «Козачка» смт Рокині, дитячий вокальний ансамбль клубу с.Сирники «Барвинята», бард, поет та композитор Леонід Бедрунь, дует «Два крила» у складі Ніни Матвіюк та Валерія Лук’яненка, вокальні дитячий та жіночий ансамблі клубу с.Брище, солістки із с.Княгининок Марійка Міленіна та Марійка Павлович, дует із с.Боголюби у складі Вікторійї Малаховської та Лесі Грішанової, Олена Карпук, завідувач клубу с.Козин Рожищенського району. Окрасою концертної програми стали виступи співаків – заслуженої артистки України Алли Опейди та заслуженого працівника культури В’ячеслава Судими.

В програмі звучали вокальні твори на вірші та мелодії Галини Терлецької. Ведуча заходу, завідувач клубу села Сирники Оксана Глушко