У КНЯГИНИНКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

28.08.2017

У КНЯГИНИНКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

24 СЕРПНЯ в с.Княгининок подвійне свято: святкування Дня Незалежності України поєдналось із Днем села.В обідню поруна яскраве дійство, біля сільської ради, зібрались місцеві жителі та гості громади.

Розпочалося свято із спільної молитви «За єдність та волю України»біля пам’ятника «Синам єдиної України». Миру та Богожогоблагословенняпобажавусімприсутнім настоятель храму Покрови Пресвятої  Богородиці протоієрей Михайло Бучак.

Самедійствопродовжилось на площі перед будинком культури.До його програми ввійшли виступи аматорів сцени сіл Сирники,Милуші, Брище, Княгининок та селища Рокині. Вони подарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій.Схвальні відгуки отримали виступи дитячого духового оркестру та оркестру народних інструментів Княгининівської дитячої школи мистецтв.Нікого на святі не залишила байдужим представлена програма юними козаками ізшколибойового гопака «Герць». Шквалом оплесків супроводжувався виступ нашого земляка заслуженого працівника культури В’ячеслава Судими.Прибули цього дня на свято із музичним вітанням гості із Іванчицької громади.

В рамках конкурсу «Від села до села..» кожен населений пункт  презентував мистецькі намети.Їх окрасою стали виставки робіт народних майстринь нашої громади: Ольги Тригобюк, Єви Білінець, Людмили Третяк, Юлії Стрільчук, Валентини Любушкіної, Валентини Карпюк, Зінаїди Глушко, Лілії Малюкової, Оксани Пузняк та багатьох інших. Особливий інтерес жителі та гості громади виявили до облаштованихфотозон, якіпредставили майстрині  ВалентинаБулік, ОленаКурбан та працівникиКнягининвського ДНЗ.

Розвагою для наймолодших гостей свята стали флеш-моб, конкурс малюнків «Веселковий світ мого дитинства», ігрова програма «ДивоГрай» від майстра народної іграшки Андрія Бондарука,майстер-клас  по роботі з глиною, стрибки на батутах,боді-арт,розваги та солодощі.

А дорослі – взяли участь у спортивних розвагах «Козацькі забави» та конкурсі на кращу господиню «Смачний вареник»,де переможціотрималицікавіподарунки. Також всі жителі села та гостімализмогуполасуватисмачнимкулішем. Коровайниці із села Милуші Оксана Мельник та Тетяна Задворна пригощали усіх короваєм.

Урочистачастинасвятавідбулась у приміщенніБудинкукультури.Насампередвсіх присутніхпривітала голова Княгининівської сільської ради Олена Твердохліб. Вонапобажалаусімпроцвітання, добробуту, мирного неба. Подякувалатакожвсімтим, хтонебайдужий до проблем громади та береактивну участь їїжитті.Вручила нагороди матерям-героїням Світлані Денисюк та Світлані Серьогіній, для маленьких односельців, які цього дня святкували день народження – подарунки.

Привітав княгининівців з подвійним святом радник голови обласної ради, Голова фракції УКРОП у Волинській облраді Вячеслав Рубльов. Він вручив голові Княгининівської сільської ради сертифікат на суму 10 тисяч гривень.

Виходили цього дня на сцену для нагородження кращі з кращих працівників освіти, культури, медицини, учасники художньої самодіяльності.

Святкуванняпродовжилосьфеєричним дійством – виставою-мюзиклом «Сорочинський ярмарок», яку підготували учасники художньої самодіяльності будинку культури с.Княгининок.

А ввечері для молоді і не тільки було організовано танцювально-розважальну програму «Українські вихиляси».