В Сирниках презентували «смачну» зупинку

ДОДАТКОВІ ЗОБРАЖЕННЯ

У неділю, 19 листопада, в селі Сирники відбулося урочисте відкриття «смачної» зупинки. Створення цього цікавого арт-об’єкту  стало можливим завдяки реалізації проекту «Смачна» 3D зупинка у вигляді сільської кухні в селі Сирники» активними мешканцями села на чолі з депутатом сільської ради Галиною Гарбарук.

Нагадуємо, що влітку в громаді проходив конкурс соціальних проектів для Княгининівської ОТГ, в якому цей проект було визнано одним із найкращих.

Виконання художньо-скульпторських робіт на волонтерських засадах забезпечив художник, вчитель образотворчого мистецтва Рокинівського НВК –  Василь Мішко.

На святкову подію прийшли цього дня не тільки жителі села Сириники, а й мешканці сусідніх сіл та міста Луцька.

Голова Княгининівської громади Олена Твердохліб разом із депутатами перерізала червону стрічку й урочисто відкрила «смачну» зупинку.

Гарний настрій усім присутнім на святі дарував вокальний гурт «Барви». Кожен охочий міг поласувати смачними сирниками із солодким киселем, сфотографуватися на фоні зупинки й залишити відбиток власної долоні на стіні.