Відкриття оновленого ФАПу в селі Сирники

01.08.2017

ДОДАТКОВІ ЗОБРАЖЕННЯ

29 липня 2017 року в селі Сирники відбулося урочисте відкриття оновленого ФАПу.

Активні члени сирничанської громади на чолі з депутатом сільської ради Галиною Гарбарук зреалізували проект «Сучасний фельдшерсько-акушерський пункт – крок до здорового майбутнього!», який переміг у конкурсі проектів Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Завдяки співпраці з цим фондом фельдшерсько-акушерський пункт вдалося обладнати сучасними меблями, оргтехнікою та медичними приладами (кардіографом, інгалятором). Вартість реалізації проекту становить 55 тисяч 700 гривень. З них: по 25 тисяч виділено Фондом та Княгининівською сільською радою  та 5 700 гривень зібрала місцева громада.

Почесними гостями на святі були В’ячеслав Рубльов, радник голови обласної ради, голова фракції «УКРОП» Волинської обласної ради, Наталія Рубльова керівник, представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Луцькому районі, Олена Твердохліб, Княгининівський сільський голова, Неоніла Головацька, представниця благодійного фонду «Вектор соціальної ініціативи». Гості свята вітали сирничан із визначним досягненням і закликали не зупинятись на цьому!

Цього дня в клубі села Сирники відбулася ще одна подія, закриття літнього табору «Веселка». Його учасники подарували усім присутнім пісні, танці та хороший настрій. А Неоніла Головацька, представниця благодійного «Вектор соціальної ініціативи» усім діткам цікаві подарунки.