Визначено переможців конкурсу соціальних проектів Княгининівської ОТГ

01.08.2017

ДОДАТКОВІ ЗОБРАЖЕННЯ

Сьогодні 1 серпня в приміщенні сільської ради відбулося вручення сертифікатів переможцям конкурсу соціальних проектів Княгининівської ОТГ.

На вручення прибули: Захар Ткачук координатор програми «Активні громадяни на Волині» та Андрій Котищук, депутат Княгининівської сільської ради.

Кращими було визнано проекти:

«Складні меблі у дитячий табір «Веселка» села Сирники» (автор Оксана Глушко);

««Смачна» 3D зупинка у вигляді сільської кухні в селі Сирники» (автор Галина Гарбарук);

«Маршрут вихідного дня. Туристичний марштурт для жителів ОТГ та бійців АТО, членів їх сімей» (автор Юрій Хомич);

«Відпочинкова зона біля Будинку культури с.Княгининок» (автор Роман Мельничук).

Окрім сертифікатів всім переможцям було вручено футболки від організаторів пітчингу. З вітальним словом до найактивніших членів громади звернулася Княгининівський сільський голова Олена Твердохліб.

Реалізація зазначених проектів розпочнеться в найближчі терміни і завершиться до 31 листопада.