Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста гуманітарного відділу Княгининівської сільської ради.

05.09.2017

Затверджено розпорядженням
сільського голови
від 05.09.2017 року № 122/01.02

Княгининівська сільська рада Луцького району Волинської області, що знаходиться за адресою: с. Княгининок, вул. Соборна, 77 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста гуманітарного відділу Княгининівської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду:

- повна вища освіта за спеціальністю «Медицина», «Організація і управління охороною здоров’я» або інша близька до спеціальності «Медицина» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

- знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів з питань медичного забезпечення населення та реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я, соціального захисту й допомоги; нормативно-правових актів, що регулюють охорону материнства й дитинства, ветеранів, інвалідів, пенсіонерів; організації соціально-медичної роботи; показників та характеристик зони соціального обслуговування; методів та засобів пропагування здорових способів життя; охорони праці й вимог до безпечного ведення робіт у різних соціальних обставинах; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; знання основних програм роботи на комп’ютері (MS Word, MS Exel, Internet Explorer. Outlook Express).

Для участі в конкурсі

необхідно подати наступні документи:
- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;
- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, щодо себе та членів своєї сім’ї (паперову та електронну);
- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення до 04.10.2017 року за адресою: с. Княгининок, вул. Соборна, 77. Довідки за телефоном (0332) 791797.