Оголошеняя про продовження конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу землевпорядкування, комунальної власності та екології Княгининівської сільської ради.

06.09.2017

Затверджено розпорядженням
сільського голови від 06.09.2017 року
№ 123/01.02

Княгининівська сільська рада Луцького району Волинської області, що знаходиться за адресою: с. Княгининок, вул. Соборна, 77, оголошує про продовження конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу землевпорядкування, комунальної власності та екології Княгининівської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду:

- повна вища освіта за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», «Землевпорядкування», «Геодезія, картографія та землевпорядкування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

- знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», інші закони; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; земельного законодавства; законодавчої та нормативно-методичної бази грошової оцінки земель; законодавчих основ Державного земельного кадастру; видів документації із землеустрою; нормативно-правової бази землеоціночної діяльності; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; державної мови; основних програм роботи на комп’ютері (MS Word, MS Exel, Internet Explorer, Outlook Express).

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, щодо себе та членів своєї сім’ї за минулий рік (паперову та електронну);

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу до 05.10.2017 року включно за адресою: с. Княгининок, вул. Соборна, 77. Довідки за телефоном (0332) 791797.