Про оголошення конкурсу

від 01.12.2017 року № 192/01.02
с. Княгининок

Про оголошення конкурсу 

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України 08.07.2011р. № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та згідно з рішенням сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради № 24/15 від 08.09.2017 р. «Про внесення змін до рішення сільського ради № 21/8 від 14.07.2017 р. «Про затвердження штатного розпису Княгининівської сільської ради» від 30.11.2017 р. №  28/23: 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії апарату виконавчого комітету Княгининівської сільської ради.

2. Затвердити перелік питань для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків спеціаліста І категорії (з питань соціального захисту населення) апарату виконавчого комітету Княгининівської сільської ради.

3. Для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії апарату виконавчого комітету Княгининівської сільської ради утворити комісію у складі:

Рудь Ю.О. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Секретар: Мельник О.В. – секретар керівника;

Члени комісії:

Кушнірчук О.Р. – керуючий справами виконавчого комітету; Подарецька І.В. –головний спеціаліст-юрисконсульт – інспектор праці.

4. Конкурсній комісії оголошення про проведення конкурсу, термін подання заяв для участі в ньому, вимоги до кандидатів оприлюднити на офіційному сайті Княгининівської сільської ради у відповідності до вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Княгининівської сільської ради Кушнірчук О.Р.

 

Сільський голова                                                                   О.О.Твердохліб

Корисні посилання