Результати участі учнів закладів освіти Княгининівської сільської ради в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад

 

 

Заклад освіти

К-сть олімпіад, в яких заклад брав участь

К-сть учас-ників

Зага

льна

сума набра-них балів

Зага-льна к-сть при-зових місць

З них:

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Княгининівський НВК

14

46

1221,1

16

4

3

9

Рокинівський НВК

16

51

1369

18

3

6

9 


Княгининівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» 

з/п

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище ініціали учителя

№ по рейти-нгу

Кіль-кість набра-них балів

Місце

1

Українська мова і література

7

Якимчук Світлана

Юрковська Н.О.

13

18

 

2

Українська мова і література

8

Ковальчук Артем

Юрковська Н.О.

15

25,5

ІІІ

3

Українська мова і література

9

Кузьмінська Анастасія

Юрковська Н.О.

32

13,5

 

4

Українська мова і література

10

Бондарук Богдана

Юрковська Н.О.

20

19,5

 

5

Українська мова і література

11

Погребна Олеся

Міткевич М.І.

5

53

ІІІ

6

Англійська мова

8

Ковальчук Артем

Яковлюк О.В.

12

45

ІІІ

7

Англійська мова

9

Мельничук Богдана

Яковлюк О.В.

25

31,5

 

8

Англійська мова

10

Стельмащук Віталій

Яковлюк О.В.

11

25

 

9

Англійська мова

11

Погребна Олеся

Яковлюк О.В.

5

53

ІІ

10

Історія

8

Ковальчук Артем

Токарук Н.Р.

17

21,1

 

11

Історія

9

Чернюк Катерина 

Токарук Н.Р.

23

20

 

12

Історія

10

Лукашук Вадим

Токарук Н.Р.

9

37

ІІІ

13

Історія

11

Погребна Олеся

Шудра С.А.

11

37

 

14

Правознавство

9

Карпович Денис

Токарук Н.Р.

22

22

 

15

Правознавство

10

 

 

 

 

 

16

Правознавство

11

Навроцька Маряна

Токарук Н.Р.

9

24,5

 

17

Географія

8

Ковальчук Артем

Нагорнюк Т.В

13

34

ІІІ

18

Географія

9

Чернюк Катерина

Нагорнюк Т.В

13

32

ІІІ

19

Географія

10

Стельмащук Віталій

Нагорнюк Т.В.

16

17

 

20

Географія

11

Яцюк Наталія

Нагорнюк Т.В.

16

13

 

21

Біологія

8

 

 

 

 

 

22

Біологія

 

Чернюк Катерина

Ковальська Н.А.

15

58

ІІІ

23

Біологія

9

Кузмінська Анастасія

Ковальська Н.А.

35

46

 

24

Біологія

10

Стельмащук  Віталій

Ковальська Н.А.

1

90

І

25

Біологія

11

Ворон Ірина

Ковальська Н.А.

3

101

ІІ

26

Хімія

8

Солоха Андрій

Ярмольська Н.С.

17

8,5

 

27

Хімія

9

Кузмінська Анастасія

Ярмольська Н.С.

29

5

 

28

Хімія

10

Стельмащук Віталій

Ярмольська Н.С.

12

7,5

 

29

Хімія

11

Ворон Ірина

Ярмольська Н.С.

11

13

 

30

Екологія

10

 

 

 

 

 

31

Екологія

11

 

 

 

 

 

32

Економіка

11

Погребна Олеся

Нагорнюк Т.В.

8

16

 

33

Фізика

8

Боруцький Микола

Оксентюк С.В.

17

7

 

34

Фізика

9

Чернюк Катерина

Осінська Т.П.

26

5

 

35

Фізика

10

Дацюк Олександр

Осінська Т.П.

12

6

 

36

Фізика

11

Ворон Ірина

Осінська Т.П.

7

10

 

37

Астрономія

10

 

 

 

 

 

38

Астрономія

11

Навроцька Мар’яна

Сацик О.С.

12

6

 

39

Інформатика

10

Стельмащук Віталій

Сацик О.С.

2

46

 

40

Інформатика

11

Ворон Ірина

Сацик О.С.

4

26

 

41

Інформаційні технології

10

Дацюк Олександр

Сацик О.С.

1

57

І

42

Інформаційні технології

11

Ворон Ірина

Сацик О.С.

4

51

ІІІ

43

Трудове навчання

(технічні види)

9

Колесник Олександр

Турек В.В.

9

16

 

44

Трудове навчання

(технічні види)

11

Дацюк Олександр

Турек В.В.

8

34,5

 

45

Математика

6

Косарук Захар

Стельмащук В.П.

4

15

ІІ

46

Математика

7

Якимчук Світлана

Білінець Є.С.

7

12

ІІІ

47

Математика

8

Солоха Андрій

Стельмащук В.П.

14

9

 

48

Математика

9

Чернюк Катерина

Білінець Є.С.

10

5

 

49

Математика

10

Стельмащук Віталій

Калитюк О.В.

1

15

І

50

Математика

11

Ворон Ірина

Білінець Є.С.

1

14

І

Всього

 

 

 

1221,1

16 


Рокинівський навчально-виховний комплекс

з/п

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище ініціали учителя

№ по рейти-нгу

Кіль-кість набра-них балів

Місце

1

Українська мова і література

7

Поліщук Марина

Решотка Г.П.

24

14

 

2

Українська мова і література

8

Грищенко Анастасія

Касянчик П.Ф.

20

21

 

3

Українська мова і література

9

Соловей Олеся

Решотка Г.П.

32

21,5

 

4

Українська мова і література

10

Ковальчук Ольга

Касянчик П.Ф.

6

36,5

ІІІ

5

Українська мова і література

11

Галалюк Владислава

Решотка Г.П.

18

19

 

6

Англійська мова

8

Качмарик Богдан

Судима Т.М.

6

47

ІІ

7

Англійська мова

9

Соловей Олеся

Скуратівська Н.В.

9

48

ІІІ

8

Англійська мова

10

Ковальчук Ольга

Скуратівська Н.В.

5

32

ІІІ

9

Англійська мова

11

Галалюк Владислава

Скуратівська Н.В.

12

42

 

10

Польська мова

8

Лотиш Світлана

Грицюк С.В.

5

29,5

 

11

Польська мова

9

Наливайко Денис

Грицюк С.В.

4

28

 

12

Історія

8

Лотиш Світлана

Шпак О.Ф.

3

44

ІІ

13

Історія

9

Ничипорук Олександр

Шпак О.Ф.

1

69

І

14

Історія

10

Голій Владислав

Шпак О.Ф.

5

41

ІІ

15

Історія

11

Галалюк Владислава

Галалюк І.І.

8

43,5

ІІІ

16

Правознавство

9

Піскарук Ганна

Галалюк І.І.

2

51

ІІ

17

Правознавство

10

Ковальчук Ольга

Галалюк І.І.

14

15

 

18

Правознавство

11

Галалюк Владислава

Галалюк І.І.

1

62,5

І

19

Географія

8

Лотиш Світлана

Галалюк Н.А.

4

41

ІІ

20

Географія

9

Ничипорук Олександр

Судима В.П.

12

33

ІІІ

21

Географія

10

Ковальчук Ольга

Галалюк Н.А.

9

23

ІІІ

22

Географія

11

Галалюк Владислава

Галалюк Н.А.

1

58

І

23

Біологія

8

Качмарик Богдан

Корнелюк В.Г.

10

72

ІІІ

24

Біологія

9

Нестерук Наталія

Корнелюк В.Г.

30

38

 

25

Біологія

10

Гапонюк Олена

Корнелюк В.Г.

16

48

 

26

Біологія

11

Касянчик Михайло

Корнелюк В.Г.

14

47

 

27

Хімія

8

Лотиш Світлана

Шевеля Л.І

22

7,5

 

28

Хімія

9

Ничипорук Олександр

Шевеля Л.І.

23

9,5

 

29

Хімія

10

Ковальчук Ольга

Шевеля Л.І.

18

2

 

30

Хімія

11

Федорова Анна

Шевеля Л.І.

20

3,5

 

31

Екологія

10

Орищук Олексій

Корнелюк В.Г.

3

34

 

32

Екологія

11

Галалюк Владислава

Галалюк Н.А.

4

53

ІІІ

33

Економіка

10

Голій Владислав

Галалюк Н.А.

 

8

 

34

Економіка

11

Федорова Анна

Галалюк Н.А.

19

7

 

35

Фізика

8

Криштапюк Олександра

Скарвінко А.Р.

13

7,5

 

36

Фізика

9

Наливайко Денис

Скарвінко А.Р.

15

8

 

37

Фізика

10

Голій Владислав

Скарвінко А.Р.

5

7

 

38

Фізика

11

Касянчик Михайло

Скарвінко А.Р.

17

5

 

39

Астрономія

10

Голій Владислав

Скарвінко А.Р.

4

9,5

 

40

Астрономія

11

Касянчик Михайло

Скарвінко А.Р.

18

3

 

41

Інформатика

8

Головченко Владислав

Скарвінко А.Р.

3

30

 

42

Інформаційні технології

10

Орищук Олексій

Скарвінко А.Р.

17

17

 

43

Інформаційні технології

11

Касянчик Михайло

Скарвінко А.Р.

15

25

 

44

Трудове навчання
(обслуговуючі види)

9

Нестерук Наталія

Глушко З.А.

19

27

 

45

Трудове навчання
(обслуговуючі види)

11

Мєдвєдєва Марія

Глушко З.А.

7

39

 

46

Математика

6

Ковальчук Анна

Ордінат Л.В.

8

13

ІІІ

47

Математика

7

Пилипчук Олесь

Ордінат Л.В.

4

14

ІІ

48

Математика

8

Качмарик Богдан

Ордінат Л.В.

32

2

 

49

Математика

9

Наливайко Денис

Кицюк Л.І.

27

3

 

50

Математика

10

Орищук Олексій

Ордінат Л.В.

18

5

 

51

Математика

11

Касянчик Михайло

Кицюк Л.І.

6

5

 

Всього

 

 

 

1369

18

 

 


Анонси
Всі анонси
Оголошення
Всі оголошення
Контакти
Адреса вул. Соборна, 77, с. Княгининок, Луцький район,
Волинська область, 45630
Телефон: +380 (0332) 791 669
+380 (332) 244 360 (факс)
e-mail: majakku@gmail.com
Корисні посилання
adana escort canli bahis sohbet numaralari sohbet numaralari mersin escort adana escort elazig escort